Nagroda serwisu WHAT HI-FI? dla produktu roku 2012 w kategorii - Projektory

 
W dużej mierze dzięki nowej lampie 220W, jasność projektora została zwiększona z 2000 do 2400 ANSI lumenów, podczas gdy deklarowany współczynnik kontrast został zwiększony z 300,000:1 do 500,000:1.
 
Zwiększono również efektywność chłodzenia, wydłużając tym samum żywotność lampy.
 
Poza tym, posiada również dwurdzeniowy silnik 3D, oraz dodatkowo układ przetwarzania ruchu Frame Creation 2, a także konwersję z 2D do 3D. Usprawniono także nowe okulary 3D, które teraz wykorzystują nadajnik podczerwieni zamiast częstotliwości radiowych.
 
Z tyłu projektora umieszczono 3 wejścia HDMI, oraz jedno wejście komputerowe, wejście component oraz S-Video. Dzięki zastosowaniu elektrycznego obiektywu, ustawienie go zajmuje kilka sekund, po których możemy się już cieszyć oszałamiającym obrazem w HD.

 
 
Wyświetlając przeładowany efektami specjalnymi film Thor, Panasonic PT-AT6000 dostarcza efektowne, ale realistyczne i ogromne poczucie realizmu w odniesieniu do odcieni skóry. Ostre krawędzie i czyste kolory pozwalają przenieść obrazy do życia - to nie lada wyczyń w tym niezwykle barwnym filmie.
 
Głęboki poziom czerni, zapewnia wierne jej odwzorowanie nawet w najciemniejszych kątach, zachowując się pewnie nawet w najbardziej dynamicznych scenach.
 

Kalkulator odległości

  Panasonic

 

    PT-AT6000 (format 16:9)

 

    PT-AT6000 (format 2.35:1)

 

    PT-AH1000 (format 16:9)

Promocja

Nagrody

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe