Całkowicie nowy poziom doznań 3D

Zwiększona jasność obrazów 3D


Panasonic PT-AT6000 posiada nowe panele LCD z odświeżaniem 480Hz, co wydłuża czas, w którym przesłona jest otwarta o około 1,5 raza w porównaniu z systemem 240 Hz. W połączeniu z oryginalną, wysoce precyzyjną technologią firmy Panasonic, jasność wyświetlanych obrazów, oglądanych przez 3D Eyewear jest znacznie zwiększona, a efekt crosstalk, lub rozmazany, podwójny obraz będący rezultatem przenikania się obrazów dla lewego i prawego oka, są znacznie zmniejszone.
 
  • Jasność

Niedostateczna jasność

  • Efekt crosstalk

Efekt crosstalk powstaje poprzez zmieszanie obrazów dla lewego i prawego oka. Żeby powstrzymać ten efekt, przysłona okularów jest zamykana na dłużej, co skutkuje zmniejszeniem jasności.

  • Jasność:

Obrazy są jaśniejsze przez zwiększenie czasu, przez który przysłona okularów jest otwarta

 

  • Efekt crosstalk

Widoczne jest wyraźne przemieszanie obrazów dla lewego i prawego oka, co dla oka odbierane jest jako rozmazanie obrazu (efekt crosstalk).

  • Jasność:

Obrazy są jaśniejsze przez zwiększenie czasu, przez który przysłona okularów jest otwarta

  • Efekt crosstalk

Obrazy są płynne i wyraźne. Widoczny jest niewielki efekt crosstalk ze względu na szybszą częstotliwość pracy paneli LCD.

 

 

System wspomagania ruchu 3D wynosi realizm na nowy poziom


Aktywna przysłona 3D zapewnia porażające doświadczenia z oglądania obrazów 3D, poprzez dostarczenie obrazów Full HD do obojga oczu. Technologia wspomagania ruchu 3D firmy Panasonic została opracowana w celu dalszej poprawy naturalności i realizmu podczas oglądania obrazów 3D.
 
 
 
 
 
 

 

 

3D Motion Remaster zapewnia bardziej naturalne odczucie głębi obrazu


 

Dwurdzeniowy procesor przetwarzania


Wysokiej jakości przetwarzanie obrazów 2D, łącznie z Frame Creation i Detail Clarity Processor, teraz dostępne jest również dla obrazów w 3D, dzięki zastosowaniu dwurdzeniowego procesora przetwarzania o wysokiej wydajności.
 
 
 
 
 

 

Frame Creation 2 redukujący rozmycie ruchu (Motion Blur) w obrazach 2D/3D


Kreator ramek Frame Creation 2 w celu redukcji cieni powstałych podczas wyświetlania dynamicznych obrazów Interpolacja klatek z podwójna prędkością dla obrazów 2D została zaadoptowana do wyświetlania obrazów 3D, poprawiając w znaczący sposób czystość obrazów 3D produkując ostre i czyste obrazy z szybko poruszającymi się obiektami w sporcie czy filmach akcji.

 

Konwersja 2D-3D


Dzięki zaawansowanemu procesorowi możliwa jest konwersja dowolnego sygnału 2D na obraz 3D, do wyboru jest jeden z pięciu trybów pracy procesora.

 

Naturalna czystość nawet najdrobniejszych detali dzięki Detail Clarity Procesor 4


Ten zaawansowany procesor wprowadza większą przejrzystość i ostrość detalom zawartym w obrazie. Po analizie częstotliwości sygnału wideo w każdej scenie, układ optymalizuje ostrość dla każdej części obrazu, bazując na przeanalizowanych danych. Wynikowy obraz, 3D oraz 2D, jest bardziej naturalny i żywszy niż ten uzyskiwany za pomocą poprzednich technologii przetwarzania.

 

Zaawansowane funkcje regulacji 3D


Różnorodność dostępnych regulacji oglądania 3D zapewnia większy komfort oglądania w domu. Dostępna jest między innymi pamięć obiektywu 3D, zoom i ostrość 3D, korekcja trapezu 3D.

 

3D Viewing Monitor – łatwa korekcja głębi pola widzenia


Ta funkcja pozwala dopasować głębie ostrości do rozmiaru projekcji, ustawianego w zakresie przekątnych od 40 do 200 cali. Na tej podstawie projektor określa jak silny ma być efekt głębi, tak by w każdych warunkach osiągnąć optymalne wrażenia projekcji przestrzennej. Ponadto dzięki wbudowanemu mechanizmowi kalibracji można idealnie dopasować głębię pola widzenia na bieżąco wprowadzając poprawki.

 

3D Picture Balance z Waveform Monitor


Projektor może wyświetlić jednocześnie, obok siebie obrazy dla lewego oraz prawego oka, dzięki temu możemy ocenić jakość materiału źródłowego. Jeśli występują różnice, oznacza to słabą jakość źródła. Analizator widma pracujący w czasie rzeczywistym pozwala łatwo dokonywać korekt jasności, kontrastu oraz nasycenia poszczególnymi kolorami. Dodatkowo istnieje możliwość natychmiastowego przywołania trzech zapisanych wcześniej ustawień.

 

Precyzyjnie dostrojona projekcja 3D z opcjonalnymi okularami Panasonic VIERA 3D Eyewear


PT-AT6000 do projekcji 3D używa technologii sekwencyjnej. Podczas oglądania filmów trójwymiarowych PT-AT6000 synchronizuje okulary i dzięki bardzo szybkiemu przesłanianiu na zmianę lewego i prawego oka powstaje złudzenie trzeciego wymiaru.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Wbudowany emiter podczerwieni 3D


PT-AT6000 posiada wbudowany emiter IR dzięki czemu instalacja staje się o wiele prostsza i tańsza. Wbudowane urządzenie zapewnia synchronizację na dystans maksymalnie 6 metrów. Dla większych instalacji można dokupić zewnętrzny emiter ET-TRM110 umożliwiający synchronizację na dystansie do 10 metrów.

 


Kalkulator odległości

  Panasonic

 

    PT-AT6000 (format 16:9)

 

    PT-AT6000 (format 2.35:1)

 

    PT-AH1000 (format 16:9)

Promocja

Nagrody

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe