DOSKONAŁA JAKOŚĆ OBRAZU

 

 

Wysoka jasność 2400 ANSI lumenów, dzięki zastosowaniu nowego typu lampy


Nowa lampa 220W zwiększa efektywność świetlną projektora, aby zapewnić jaśniejszy obraz, nawet w czasie oglądania w 3D, z zachowaniem niezwykle czystych barw. Zdolny do wyświetlania obrazu z jasnością 2400 ANSI lumenów,
 
 
PT-AT6000 uwalnia piękno obrazu 2D/3D Full HD wyświetlanego na ekranach o różnych rozmiarach. Wydajność chłodzenia na przykład wokół filtrów polaryzacyjnych została zwiększona poprzez zastosowanie specjalnej powłoki na czerwone i zielone soczewki pojemnościowe tak aby korygować zniekształcenia światła po podziale na trzy podstawowe kolory.
 
 
 

 

 

System optyczny zoptymalizowany do rozdzielczości Full HD


................................................................... Nowe panele LCD z odświeżaniem 480Hz                       


 

W celu osiągnięcia maksymalnej czystości i ostrości obrazów HD, ten zaawansowany system optyczny został wyposażony w obiektyw zoptymalizowany do FullHD. Składa się o n z 16 soczewek w 12 grupach wraz z dwiema asferycznymi soczewkami o dużej średnicy oraz dwoma soczewkami ED (extra low dispersion) o wysokiej przewodności świetlnej. Każda soczewka jest precyzyjnie skalibrowana w celu zapewnienia jednakowej ostrości od środka obrazu po jego krawędzie. Dzięki temu PT-AT6000 wyświetla oszałamiająco czyste i piękne obrazy.
 

 

 

 

Nowa technologia umożliwia panelom pracę z częstotliwością 480Hz, co przekłada się na większą ostrość i dużo bardziej komfortowy odbiór obrazów 3D (brak efektu migotania i przenikania). Matryce LCD zawierają pionowo ułożone molekuły ciekło-krystaliczne z nieorganicznymi powłokami, istotnie wydłużającymi czas ich życia. Gdy nie jest podawane napięcie molekuły ustawiają się prostopadle do podłoża zmniejszając ilość niepożądanego światła wydostającego się przez obiektyw co przekłada się na znaczne zwiększenie kontrastu.
 
 
 
 

 

Pure Contrast Plates zapewnia wysoki kontrast 500,000:1


Pure Contrast Plates w PT-AT6000 wykorzystuje niezwykle precyzyjny krystaliczny materiał, który jest ściśle dopasowany do charakterystyki paneli LCD, aby zauważalnie poprawić przejście światła wychodzącego paneli. Umożliwia to projektor do blokowania niepożądanych przecieków światła i skutecznie zwiększa zakres dynamiki. Działa razem z Pure Color Filter Pro i Dynamic Iris Pro, aby osiągnąć zdumiewający współczynnik kontrastu 500,000:1.
 

 

Filtr Pure Color Pro podukujący żywe, bogate kolory


Filtr Pure Color Pro podukujący żywe, bogate kolory – filtr optyczny optymalizuje spektrum światła z lampy UHM pomagając w wyświetlaniu głębszej czerni i jednocześnie poprawiając poziomy czystości 3 podstawowych kolorów (czerwonego, zielonego i niebieskiego). Ten zaawansowany system optyczny zwiększa zakres wyświetlania barw od standardów HDTV (Rec.709) do gamy kolorów używanych w kinie cyfrowym.

 

 

Dynamiczna przysłona Iris Pro nadaje piękno zarówno jasnym jak i ciemnym scenom


Ten inteligentny system przysłony analizuje poziom jasności obrazu przy użycie histogramu, następnie dostosowuje moc lampy, przysłonę i krzywą gamma w celu uzyskania idealnego obrazu. Regulacja odbywa się w czasie rzeczywistym klatka po klatce dzięki czemu projektor osiąga szeroki zakres dynamiki zapewniając piękne jasne i ciemne sceny.

 

 

Technologia Smooth Screen


Podczas gdy wiele projektorów LCD cierpi na efekt siatki na ekranie spowodowany odstępami pomiędzy pikselami Panasonic z sukcesem zwyciężył z tym ograniczeniem technologicznym. Technologia Smooth Screen wykorzystuje własność podwójnego załamania kryształków w celu wyświetlenia na ekranie pikseli bez widocznych przerw między nimi.
 

 

7 trybów obrazu


Projektor Panasonic PT-AT6000 posiada 7 różnych trybów wyświetlania obrazu, dostosowanych do różnych okoliczności wykorzystywania projektora, np. tryby stworzone z myślą o grach komputerowych, oglądania wydarzeń sportowych, czy też filmów.

 

[NORMAL] Dla zwykłych obrazów
[DYNAMIC] Do oglądania przy wysokiej jasności i ostrości
[GAME] Do użycia w grach
[D-CINEMA] Dla standardu D-CINEMA (SMPTE RP 431-2)
[REC. 709] Dla standardu HDTV (ITU-R BT. 709)
[CINEMA 1] Tryb opracowany wspólnie z kolorystami z Hollywood do oglądania filmów w wysokiej jakości obrazu
[CINEMA 2] Do oglądania filmów akcji i animacji o żywych kolorach

 


Kalkulator odległości

  Panasonic

 

    PT-AT6000 (format 16:9)

 

    PT-AT6000 (format 2.35:1)

 

    PT-AH1000 (format 16:9)

Promocja

Nagrody

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe