Elastyczność instalacji i prostota użytkowania

Dwukrotny Zoom optyczny i szeroki zakres Lens Shift

  

 
Dwukrotny zoom optyczny i funkcja Lens Shift w połączeniu dają możliwość projekcji obrazu o przekątnej 120 cali (3m) z odległości od 3,6m do 7,2m. Dodatkowo, obraz może być przesunięty +/-100% w pionie i +/-26% w poziomie. Daje to doskonałą elastyczność konfiguracji. Jeśli zdecydujesz się na montaż sufitowy projektora, możesz powiększać i ustawiać ostrość obrazu za pomocą pilota.

 

 

Liczne wejścia

PT-AH1000 posiada 2 wejścia HDMI zapewniające cyfrowy przesył sygnału bez  żadnych strat. Wejścia HDMI zapewniają jakość sygnału określanych standardami Deep Colour oraz x.v.Colour™. Pierwszy z  nich określa głębię  10-bitowego obrazu przy liczbie 1.07 miliarda oraz 12 bitowego przy 68.7 miliardów kolorów zapewniając łagodną gradację barw. Z kolei  x.v.Colour dostosowuje barwy obrazu w sposób najpełniej odzwierciedlający naturalne kolory.
Programowalne wejście trigger 12 V pozwalające na automatyzację Twojego kina domowego. Projektor posiada dwa wejścia trigger. Jako, że wejście jak i wyjście może działać niezależnie (ustawiane z menu) złącza te mogą być połączone z ekranami elektrycznymi, oświetleniem czy kurtyną.
 

Viera Link dla wygody użytkowania

 

Projektor Panasonic PT-AH1000 wspiera system VIERA Link. Dlatego jeśli twoje kino domowe posiada kompatybilny sprzęt, kino może wystartować po naciśnięciu jednego przycisku w pilocie projektora bez względu na to czy jest to płyta blu-ray czy program nagrany w nagrywarce HD.
 
 

Przycisk Function do natychmiastowego przywołania

 

Często używane funkcje mogą zostać przypisane do przycisku Function, znajdującego się na pilocie, w celu ich natychmiastowego przywołania.
 
 

 

Zarządzanie trybem ekonomicznym

 

Wiele funkcji powstało w celu redukcji zużycia energii. Regulują jasność w zależności od warunków oświetleniowych i zmniejszają moc lampy, kiedy nie dostarczono żadnego sygnału lub projektor jest w trybie AV Mute. Możesz z łatwością ustawić funkcje Eco, dostosowując je do warunków instalacji, za pomocą przycisku ECO znajdującego się na pilocie.

Inteligentny system sterowania mocą lampy

 
Zaawansowane, inteligentne cyfrowe obwody firmy Panasonic określają niezbędną moc wyjściową lampy, w zależności od wyświetlanej treści, poprzez analizę ponad 3 miliardów wzorów graficznych. Ten zaawansowany proces analityczny zmniejsza główne zużycie energii, aż o 10 procent, kiedy funkcja Dynamic Iris Pro jest włączona, oszczędzając energię.
 

Cykl wymiany lampy wynoszący do 3.000 godzin, oraz prostota obsługi

 
Zaawansowane, inteligentne cyfrowe obwody firmy Panasonic określają niezbędną moc wyjściową lampy, w zależności od wyświetlanej treści, poprzez analizę ponad 3 miliardów wzorów graficznych. Ten zaawansowany proces analityczny zmniejsza główne zużycie energii, aż o 10 procent, kiedy funkcja Dynamic Iris Pro jest włączona, również oszczędzając energię.
 

Kalkulator odległości

  Panasonic

 

    PT-AT6000 (format 16:9)

 

    PT-AT6000 (format 2.35:1)

 

    PT-AH1000 (format 16:9)

Promocja

Nagrody

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe