Rozrywka na dużym ekranie dla wielu osób

Jasność 2.800 ANSI lumenów, dzięki zastosowaniu nowej lampy 280W

Panasonic PT-AH1000 dostarcza jasny, ostry obraz dzięki zastosowaniu nowej lampy o wysokiej mocy 280W i układowi optycznemu, który jest w stanie wygenerować obraz o jasności 2.800 ANSI lumenów zapewniając komfortowe oglądanie obrazów w różnych warunkach oświetleniowych.

 

System harmonizacji oświetlenia zapewnia wysokiej jakości obraz w różnorodnym oświetleniu

 

Razem z jasnością na poziomie 2.800 ANSI lumenów, technologia Panasonic ułatwia wszechstronne zastosowanie projektora poprzez automatyczną regulację jakości wyświetlanego obrazu, aby dostosować go do warunków oświetleniowych panujących zarówno w pokoju dziennym, jak i profesjonalnie zaprojektowanej sali kinowej. Zapewnia to czujnik jasności otoczenia, oraz czujnik barw, które ustawiają balans bieli, krzywą gamma i ostrość, tak aby uzyskać jasny, wyraźny obraz dopasowany do otoczenia, w którym jest wyświetlany.

Tryby obrazu dostosowane do różnych okoliczności

 

Projektor Panasonic PT-AH1000 posiada 7 różnych trybów wyświetlania obrazu, dostosowanych do różnych okoliczności wykorzystywania projektora, np. tryby stworzone z myślą o grach komputerowych, oglądania wydarzeń sportowych, czy też filmów. Projektor posiada następujące tryby: normalny, dynamiczny, Rec. 709, D-cinema, Cinema 1, Cinema 2 i tryb gracza ze zredukowanym opóźnieniem klatkowym), automatyczna detekcja sygnału 2D i 3D dla optymalizacji jakości obrazu.
 
 
Tryb Cinema 1 oferuje jakość obrazu rodem z Hollywood                                       
 
Tryb Cinema 1 został stworzony z myślą o wyświetlaniu filmów w taki sposób, aby wiernie oddać zamierzenia artystyczne reżysera. Panasonic od dawna współpracuje z ekspertami z Hollywood, aby zapewnić doskonałe odwzorowanie odrazu podczas oglądania filmów.
 
Tryb stworzony z myślą o grach komputerowych                    

Tryb sportowy zapewniający ostrość w dynamicznych scenach

 
Ten tryb zwiększa przetwarzanie sygnału, dla zapewnienia lepszej reakcji, pozwalając cieszyć się grami z minimalnym opóźnieniem. Ukazuje również gradację w nasyconych obszarach, aby pokazać szczegóły, które normalnie byłyby niewidoczne w bardzo ciemnych obszarach.
W trybie sportowym, z wykorzystaniem funkcji Motion Effect, Panasonic PT-AH1000 wykrywa i zmniejsza szczegółowość detali na poruszających się obiektach, skutkując bardziej intensywną akcją z rozjaśnionymi, bardziej widocznymi zawodnikami.

 

 

[NORMAL]
Dla zwykłych obrazów
[DYNAMIC]
Do oglądania przy wysokiej jasności i ostrości
[GAME]
Do użycia w grach
[SPORTS]
Dla programów sportowych
[REC. 709]
Dla standardu HDTV (ITU-R BT. 709)
[CINEMA 1]
Tryb opracowany wspólnie z kolorystami z Hollywood do oglądania filmów w wysokiej jakości obrazu
[VIVID CINEMA]
Do użycia w obrazach z wysoką jasnością

 


Kalkulator odległości

  Panasonic

 

    PT-AT6000 (format 16:9)

 

    PT-AT6000 (format 2.35:1)

 

    PT-AH1000 (format 16:9)

Promocja

Nagrody

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe