PANASONIC PT-AH1000

 
 
Panasonic wprowadził na rynek projektor będący odpowiednikiem modelu PT-AH1000 jednakże wyposażony w lampę o wyższej mocy. Dzięki temu nowy PT-AH1000 o jasności 2800 ANSI lumenów doskonale sprawdzi sie w pomieszczeniach w których niepożądane jest całkowite zaciemnienie. Nowy Panasonic wyposażony jest w procesor Light Harmonize 3, który dopasowuje barwy reprodukowanego obrazu do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. Procesor pozwala zastosować technologie: Detail Clarity Processor 3, Pure Color Filter Pro i Dynamic Iris Pro.
 
 
PT-AH1000 posiada obiektyw o dwukrotnym zoomie optycznym, co pozwala na osiągnięcie obrazu o przekątnej 120 cali z odległości od 3.5 do 7metrów od ekranu.
 
 
Panasonic PT-AH1000 pozwala twojej rodzinie i przyjaciołom cieszyć się obrazem w jakość Full HD na dużym ekranie. Zaawansowana technologia firmy Panasonic zapewnia jasny wyraźny obraz nawet przy oświetleniu dziennym, oraz zwiększa reprodukcję kolorów w czasie wyświetlania filmów, dostarczając obrazy z wyrafinowaną technologią strojenia prosto z Hollywood.
 
 
Panasonic PT-AH1000 dostarcza jasny, ostry obraz dzięki zastosowaniu nowej lampy o wysokiej mocy 280W i układowi optycznemu, który jest w stanie wygenerować obraz o jasności 2.800 ANSI lumenów zapewniając komfortowe oglądanie obrazów w różnych warunkach oświetleniowych.
 

 

System harmonizacji oświetlenia zapewnia wysokiej jakości obraz w różnorodnym oświetleniu. Razem z jasnością na poziomie 2.800 ANSI lumenów, technologia Panasonic ułatwia wszechstronne zastosowanie projektora poprzez automatyczną regulację jakości wyświetlanego obrazu, aby dostosować go do warunków oświetleniowych panujących zarówno w pokoju dziennym, jak i profesjonalnie zaprojektowanej sali kinowej. Zapewnia to czujnik jasności otoczenia, oraz czujnik barw, które ustawiają balans bieli, krzywą gamma i ostrość, tak aby uzyskać jasny, wyraźny obraz dopasowany do otoczenia, w którym jest wyświetlany.

 

 

System optyczny zoptymalizowany do rozdzielczości Full HD. W celu osiągnięcia maksymalnej czystości i ostrości obrazów HD, ten zaawansowany system optyczny został wyposażony w obiektyw zoptymalizowany do Full HD. Składa się o n z 16 soczewek w 12 grupach wraz z dwiema asferycznymi soczewkami o dużej średnicy oraz dwoma soczewkami ED (extra low dispersion) o wysokiej przewodności świetlnej. Każda soczewka jest precyzyjnie skalibrowana w celu zapewnienia jednakowej ostrości od środka obrazu po jego krawędzie. Dzięki temu PT-AH1000 wyświetla oszałamiająco czyste i piękne obrazy.

 

Filtr Pure Color  Pro produkujący żywe, bogate kolory – filtr optyczny optymalizuje spektrum światła z lampy UHM pomagając w wyświetlaniu głębszej czerni i jednocześnie poprawiając poziomy czystości  3 podstawowych kolorów (czerwonego, zielonego i niebieskiego). Ten zaawansowany system optyczny zwiększa zakres wyświetlania barw od standardów HDTV (Rec.709) do gamy kolorów używanych w kinie cyfrowym. 
 
                                                                                                                                                                
Dynamiczna przysłona Iris Pro nadaje piękno zarówno jasnym ja i ciemnym scenom. Ten inteligentny system przysłony analizuje poziom jasności obrazu przy użycie histogramu, następnie dostosowuje moc lampy, przysłonę i krzywą gamma w celu uzyskania idealnego obrazu. Regulacja odbywa się w czasie rzeczywistym klatka po klatce dzięki czemu projektor osiąga szeroki zakres dynamiki zapewniając piękne jasne i ciemne sceny.
 
 
 
7 trybów wyświetlania obrazu. 7 różnych trybów wyświetlania obrazu )normalny, dynamiczny, Rec. 709, D-cinema, Cinema 1, Cinema 2 i tryb gracza ze zredukowanym opóźnieniem klatkowym), automatyczna detekcja sygnału 2D i 3D dla optymalizacji jakości obrazu.
 
 
Naturalna czystość nawet najdrobniejszych detali dzięki Detail Clarity Procesor 3. Ten zaawansowany procesor wprowadza większą przejrzystość i ostrość detalom zawartym w obrazie. Po analizie częstotliwości sygnału wideo w każdej scenie, układ optymalizuje ostrość dla każdej części obrazu, bazując na przeanalizowanych danych. Wynikowy obraz, 3D oraz 2D, jest  bardziej naturalny i żywszy niż ten uzyskiwany za pomocą poprzednich technologii przetwarzania.

 

 

Dwukrotny Zoom optyczny i szeroki zakres Lens Shift. Dwukrotny zoom optyczny i funkcja Lens Shift w połączeniu dają możliwość projekcji obrazu o przekątnej 120 cali (3m) z odległości od 3,6m do 7,2m. Dodatkowo, obraz może być przesunięty ą 100% w pionie i ą 26% w poziomie. Daje to doskonałą elastyczność konfiguracji. Jeśli zdecydujesz się na montaż sufitowy projektora, możesz powiększać i ustawiać ostrość obrazu za pomocą pilota.

 

Monitorowanie widma obrazu (Waveform Monitor) dla precyzyjnej kalibracji. PT-AH1000 umożliwia oglądanie widma obrazu i dostosowanie ustawień automatycznie lub ręcznie.
 
 
Zaawansowane funkcje regulacji Gamma. Krzywa Gamma może być elastycznie kontrolowana, umożliwiając precyzyjną kalibrację w zależności od źródła sygnału i środowiska. Jasność kolorów (Y), R, G i B dostosowana w dowolnym z dziewięciu punktów. Pozycja każdego punktu może być przesunięta w poziomie i pionie, w celu uzyskania odpowiedniego poziomu gradacji.
 
 
Tryb Split Adjust dla łatwego ustawienia parametrów obrazu. PT-AH1000 ma możliwość zamrażania dowolnego obrazu, a następnie dostosowanie go i łatwe porównanie z oryginalnym obrazem jeden obok drugiego.
 

 

Funkcja Cinema Colour Management Premium umożliwia elastyczną kontrolę kolorów. Ten system korekcji kolorów umożliwia swobodne ustawienia koloru w dwóch różnych trybach. Punktowy Tryb Korekcji pozwala wybrać punkt na obrazie i dostosować kolor, bez wpływu na kolory sąsiednie. Tryb Sześciu Kolorów umożliwia niezależną regulację kolorów: czerwonego, zielonego, niebieskiego, błękitnego, purpurowego i żółtego
 
 
Wejścia HDMI PT-AH1000 posiada 2 wejścia HDMI zapewniające cyfrowy przesył sygnału bez  żadnych strat. Wejścia HDMI zapewniają jakość sygnału określanych standardami Deep Colour oraz x.v.Colour™. Pierwszy z  nich określa głębię  10-bitowego obrazu przy liczbie 1.07 miliarda oraz 12 bitowego przy 68.7 miliardów kolorów zapewniając łagodną gradację barw. Z kolei  x.v.Colour dostosowuje barwy obrazu w sposób najpełniej odzwierciedlający naturalne kolory.

 

 


Kalkulator odległości

  Panasonic

 

    PT-AT6000 (format 16:9)

 

    PT-AT6000 (format 2.35:1)

 

    PT-AH1000 (format 16:9)

Promocja

Nagrody

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe